İphone 6 ve İphone 6 Plus için %20 İndirim Uygulanıyor

Apple’dan iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’a %20 İndirimAkıllı telefon pazarının dünya üzerinde en büyük bölümlerinden birini oluşturan Hindistan’da iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerine, Amazon üzerinden %18 ila 20 arasında bir indirim uygulandı. Buna göre Hindistan’da satılan iPhone 6, 880 dolardan 702 dolara geriledi. iPhone 6 Plus ise 1022 dolardan 833 dolara düştü.

Aymet Yazılım ve Muhasebe

İndirimin bizi ilgilendiren kısmı ise Apple’ın yaptığı indirimin küresel anlamda olup olmayacağı. Apple, zaten uyguladığı yüksek fiyat politikası nedeniyle hem rakipleri hem de kullanıcılar tarafından sürekli olarak eleştiriliyor. Şirketin en büyük rakiplerinin çıkardıkları son akıllı telefonlarının fiyatları, 2014 yılının Eylül ayında çıkan iPhone’lara göre daha uygun fiyatta olması, Apple’da küresel anlamda bir indirime gidilmesine sebep olabilir. Olası bir indirim halinde iPhone fiyatlarının ülkemizde de düşeceğini düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Güvenlik Sisteminde Tablo başlıklı makalemizde Aymet, Bağ-kur ve detaylı_bilgi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın