LG bu yıl 10 milyon G4 satmayı hedefliyor

1425906668_lg-g4

LG, G4’te çıtayı yükseltti. İlk gelen bilgiler firmanın bu yıl 10 milyon satış barajını aşmak olduğunu gösteriyor.

LG G4 tanıtımına birkaç ay var fakat LG’nin telefon için ortaya koyduğu satış hedefine dair ilk bilgiler Güney Kore’den geldi.

Ülkenin önde gelen yayın kuruluşlarından Korea Times’ın haberine göre LG  bu yıl 10 milyon G4 satmayı hedefliyor. Sitenin iddiasına göre açıklama şirketin üst düzey bir yetkilisinden geldi. Güney Koreli firma hedeflediği satış rakamına ulaşmak için Avrupa, ABD ve Güney Kore’nin kilit bölgelerinde ekstra tanıtım kampanyaları tertipleyecek.

Aymet Yazılım Ve Muhasebe Programı

LG G3 haziran ayındaki lasnmandan bu yana 6-7 milyon civarında sattı. Firma G4’te ise bu başarıyı daha ileri noktaya taşıma konusunda kararlı görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde sonra eren Dünya Mobil Kongresi’nde LG’nin üst düzey yöneticilerinden Cho Juno (LG Mobile Başkanı) G4’e dair önemli açıklamalarda bulunmuştu. Juno’ya göre G4’te farklı bir malzeme kullanılacak. Bu malzeme büyük olasılıkla metal olacak. LG G4’te ayrıca yeni arayüz, parmak izi sensörü ve LG’nin yeni mobil ödeme sisteminin yer alacağı konuşuluyor.

 

Bir önceki yazımız olan MWC 2015 Vestel akıllı telefonu Venus'ü Barselona'da görücüye çıkardı. başlıklı makalemizde Akıllı Telefon, Barselona ve Barselonada Vestel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın