Aymet Yazılım Sektörel Çözümler-Tekstil Barkod Üretme-Yazdırma-Okuma

Ticari işletmeler ürün satışlarında genel olarak ön muhasebe, perakende veya muhasebe yazılımları kullanmaktadırlar. İşletmelerin bu tercihleri hesap takibinin yanı sıra ürün takibi hususunda firmalara kolaylıklar sağlamaktadır. Satış aşamasında satılacak ürünün kısa bir süre içerisinde perakende, ön muhasebe veya muhasebe programından düşüm yapması ve yazdırılacak belgeye kaydetmesi firmanın müşterisi açısından bekleme, firma açısından müşteri memnuniyeti kriterlerinde önemli bir rol oynamaktadır. İşletmeler genel olarak stok çıkışlarını ön muhasebe, perakende veya muhasebe yazılımlarından barkod ismini verdiğimiz çizgili ve numaralı etiketleri hızlı bir şekilde okutarak yapmaktadırlar. Tabi ki işletmenin bu işlemleri yapması için barkod üretme, yazdırma ve okutma özelliği içeren perakende, ön muhasebe veya muhasebe yazılımına, barkod etiket yazıcısına ve ayrıca barkod okutma cihazına ihtiyacı vardır.

Aymet Yazılım Sektörel Çözümler aşamasında birçok sektöre barkod üretme, yazdırma, ve okutma aşamasında yazılımsal ve donanımsal olarak ayrıntılı ve detaylı olarak hizmet vermektedir. Aymet Yazılım müşterilerine yapmış olduğu perakende, ön muhasebe veya muhasebe yazılım satışlarında barkod etiket tasarımı, barkod üretme modülü eğitimi, stok kartına barkod ekleme ve satış, sipariş, irsaliye gibi işlem aşamalarında barkod okutma eğitimlerini vermektedir.

Aymet Yazılım Çözümleri firmanın satışını ve alışını yapmış olduğu ürünlere ait mevcut barkodun stok kartına kaydedilmesi ve irsaliye, satış aşamasında perakende, ön muhasebe programları kapsamında çıkışının yapılması konusunda Aymet Kobi, Aymet Hızlı programları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmanın üretmiş olduğu ürün ve stoklara ayrıca barkod üretmesi ve yazdırması, teklif, sipariş girişi gibi kayıt ve takiplerin talebi doğrultusunda Aymet Ticari Muhasebe, Aymet Genel Muhasebe ve Aymet Hızlı Entegre ++ ön muhasebe, muhasebe ve entegre perakende programlarını kusursuz bir şekilde sunar.

Özellikle günümüzde tekstil firmalarının ürün çeşitliliği nedeniyle bir çok barkod tipi ve çeşidi ile çalışması muhasebe ve satış aşamasında kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yöntemdir. Aymet Yazılım Çözümleri sunmuş olduğu ön muhasebe, perakende ve muhasebe yazılımlarında fatura, sipariş ve irsaliye formlarının yazdırılma konusunda da barkod numaralarının belgeye yazımı aşamasında başarım sağlamaktadır.

https://www.aymet.com.tr/haberigoster.aspx?p=118

Bir önceki yazımız olan Aymet Yazılım Sektörel Çözümler-Tekstil Taksitlendirme başlıklı makalemizde Aymet ve aymet genel muhasebe hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın