Aymet Yazılın Sektörel Çözümler-Halı Mobilya Beyaz Eşya ve Mağzacılık Barkodla Ürün Takibi

 

Günlük alışverişlerimizde çok tanıdık olduğumuz ve kullandığımız bir çok üründe bulunan Barkod etiketi ürünlerin satışını ve alımını yapan firmalar açışından oldukça önemli bir öğedir. Eğer bir firma işletiyorsanız bu özelliğin ön muhasebe veya muhasebe programlarınızda mutlaka olması gerekmektedir. Barkod ile ürün takibi ön muhasebe ve muhasebe programlarınıza eklemiş olduğunuz alım ve satım yaptığınız ürünleri fatura, sipariş, irsaliye gibi formların oluşturma aşamasında Barkod Okuyucu cihazıyla hızlı bir şekilde tanımlamanızı sağlamaktadır. Okutma işlemini yaptıkça ürünler forma ayrıca bir pencere içinde isim yazmaya veya kod bulmaya gerek kalmadan yüklenmektedir.

Aymet Yazılım Çözümleri Aymet Kobi, Aymet Ticari Muhasebe, Aymet Genel Muhasebe, Aymet Hızlı ve Aymet Hızlı Entegre ++ programlarında barkod ile ürün takibi konusunda büyük aşamalar kaydetmekte ve müşterilerine hizmet vermektedir. Bahsettiğimiz ön muhasebe, muhasebe, perakende ve entegre perakende programlarında barkod özellikleri birçok aşamada karşımıza çıkmaktadır. Programlar türlerine göre temel olarak barkodun ürün tanımı ile forma çağrılması, daha gelişmiş olarak barkod üretimi ve barkod yazdırma modüllerini esas alarak düzenlenmiştir. Aymet Yazılım Çözümleri programlarında birçok barkod tipine destek vermekte hem yazdırma hem okuma konusunda mükemmel bir başarı sergilemektedir. Aymet Yazılımları ön muhasebe ve muhasebe programlarında barkod etiketi baskısında barkod çizgileri, ürün açıklaması, ürün fiyatı ve ürün birimi tanımlarını oluşturup yazdırmaktadır. Barkod tasarımı Aymet Yazılım teknik ekipleri ile ücretsiz olarak firma program ayarlarına tanımlanır ve test yazdırma etiketleri ile müşteri onayına sunulur.

Ön muhasebe ve muhasebe programı kullanıcılarının rahatlıkla kullanabileceği bu gelişmiş özellik sayesinde işletmeler çalışmalarına önemli bir ölçüde hız kazandırmaktadırlar. Ön muhasebe veya muhasebe yetkilisinin daha önce ürünlerine tanımlayacağı barkod, ayrıca aynı ürüne ait ambalaj çeşitlerine tanımlayacağı farklı barkod girişleri ile ürün takibini birim bazında (adet, kutu, deste vb…) takip edebilmesini sağlamaktadır. Aymet Yazılım Çözümlerine ait ön muhasebe, muhasebe programlarında barkod numaraları ayrıca yazdırılacak satış faturalarına da tanımlanıp ürün garanti takibi için işlevsel bir çözüm niteliği taşımaktadır.

https://www.aymet.com.tr/haberigoster.aspx?p=112

Bir önceki yazımız olan Aymet Yazlım Sektörel Çözümler-Halı Mobilya Beyaz Eşya ve Mağzacılık Hızlı Tahsilat İmkanı başlıklı makalemizde Aymet ve aymet genel muhasebe hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın