Tüm Detaylarıyla Huawei P8 ve P8max!

Tüm Detaylarıyla Huawei P8 ve P8max!AndroidLollipop işletim sistemi kullanan P8, GorillaGlass 3‘ün koruması altında. 5.2¨lik FullHD ekranı, 4 çekirdekli HiSilicon Kirin 930 SoC, Mali-T628 MP4 GPU, 16/64GB depolama (+128GB microSD), 3GB bellek, 13MP arka / 8MP ön kamera, A-GPS, Glonass desteği ve 2680mAh pili de, telefonun diğer özellikleri arasında yer alıyor.

P8max, 6.8¨lik ekranıyla koca bir phablet. Diğer özellikleri arasında GorillaGlass 3, 4 çekirdekli HiSilicon Kirin 935 SoC, Mali-T628 MP4 GPU, 64GB depolama (+64GB microSD), 3GB , 13MP arka / 5MP ön kamera, A-GPS, Glonass desteği ve 4360mAh pil mevcut.
Bunları haricinde, telefonlarda bulunan Huawei’nin tescilli Signal+ özelliği sayesinde, kompakt ve güçlü çift anten teknolojisi, ortamdaki en kaliteli sinyali otomatik olarak algılıyor. Antenlerden birinin sinyal seviyesinde azalma ya da aşırı yüklenme olduğunda, P8 son derece hızlı bir şekilde ikinci anteni devreye sokuyor.

Aymet Yazılım ve Muhasebe

Akıllı telefonlar özelinde bir ilk olan bu teknolojiyle, en güçlü sinyal seviyesi sürekli olarak korunuyor. Bu özellik, daha çok metal kasalı telefonlarda görülen sinyal seviyesindeki azalmadan kaynaklı görüşme kesintilerinin önüne geçmesi açısından son derece önemli. Ayrıca Signal+ özelliği, kullanıcıların yüksek hızlarda seyahat ederken dahi görüşme kalitesi açısından sorun yaşamamalarını sağlıyor.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ftz_kpaLefg

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BNrvge6D2P8

Bir önceki yazımız olan İşsiz kalana 10 ay maaş başlıklı makalemizde 10 ay, Aymet ve E-Ticaret hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın