Aymet Yazılım Sektörel Çözümler – İletişim Stok Kartlarının ve Ürün Resimlerinin Kullanılabilmesi

İnternet günümüzde birçok firmanın satış ve tanıtım aşamasında kullanmış olduğu büyük bir teknolojik alandır. Kurumsal bir kimliğe kavuşmuş firmalar internette ürünlerinin tanıtımını detaylı bir şekilde yaparak satışta fazla bir efor sarf etmeden tahsilata direk dönüştürerek yapabilmektedir. Firmaların kurumsallığına uygun web tasarımları veya e-ticaret siteleri ile yaptıkları bu çalışmalar günden güne yaygınlaşmaya başlamıştır.

Bu alanda firma için yüksek maliyet durumlarından dolayı henüz fazla tercih edilmeyen fakat firmaya zaman ve iş yükü bakımından kolaylıklar sağlayan sistemler de kullanılmaktadır. Firma ön muhasebe veya muhasebe programıyla bağlantılı çalışan e-ticaret web sitesi tasarımları bu sistemlere örnek teşkil etmektedir. Firma bünyesinde ön muhasebe veya muhasebe programı ile yetkili tarafından işlemlerini yapabilmeli aynı zamanda ürünlerinin tanıtımlarını internet üzerinde resimli ve fiyatlı hatta stok durumu gibi bilgileri içerecek şekilde kurumsal web sitesi üzerinde sergilemeli ve satışa sunabilmelidir.

Aymet Yazılım Çözümleri yukarıda bahsetmiş olduğumuz entegre sistemler konusunda önemli ve elit çalışmalar yapmış ve müşterilerinin kullanımına uygun fiyat ve çeşitlerle sunmuştur. Aymet Ticari Muhasebe veya Aymet Genel Muhasebe ön muhasebe ve muhasebe programlarının internet üzerinde Aymet E-Ticaret platformuyla entegrasyonunun sağlanmasıyla çalışan bu sistem müşterilerine farklı avantajları uygun mali çözümlerle sunmaktadır.

Aymet Ticari Muhasebe programını kullanmakta olan bir iletişim firması yetkilisinin Aymet E-Ticaret başvurusu ile beraber kurumsal web tasarımı ücretsiz olarak tasarlanarak ön muhasebe programı ile bağlantılı ve aktif duruma getirilir. Bu ön işlemlerden sonra firma ön muhasebe yetkilisi ön muhasebe programına kaydetmiş olduğu stok kartlarını dilediği gibi resimleyerek internet üzerinde fiyat ve stok durumu bilgileriyle sergileyebilmektedir. Bu işlem için ayrıca web sitesine ait yönetim paneli vb.. arayüz ve programları kullanmasına artık gerek kalmayacaktır.

Aymet Ticari Muhasebe ön muhasebe programı yetkilisinin Aymet E-Ticaret platformunda yapacağı işlemler stok kartı ve ürün resimleri ile sınırlı değildir. Firma Aymet E-Ticaret sayesinde web sitesi üzerinden üyelik sistemi ile çalışabilir ve bilmiş olduğumuz sepet konfigürasyonu ile siparişlerini direk olarak ön muhasebe programı sipariş havuzuna otomatik kaydedip takip edebilmektedir. Sipariş sonrası satış, ödeme, kargo takibi gibi işlemler de Aymet yetkilileri tarafından düzenlenip firma kullanımına sunulabilir.

https://www.aymet.com.tr/haberigoster.aspx?p=138

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Aymet Yazılım Sektörel Çözümler – İletişim Taksitli Satış başlıklı makalemizde çözümler, iletişim ve muhasebe hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın